Media

 

Wszystkich przedstawicieli mediów zapraszamy na ogłoszenie werdyktów wszystkich składów jurorskich Festiwalu Ale Kino!, które odbędzie się 6 grudnia (sobota) o godzinie 12.00 w poznańskim ratuszu.

---

Informacje prasowe i pliki do pobrania dostępne w zakładkach po lewej stronie.

--- 

Wszystkich przedstawicieli mediów zapraszamy na spotkanie przy kawie z udziałem laureata Platynowych Koziołków Krzysztofa Gradowskiego, gości i jurorów Festiwalu oraz organizatorów, które odbędzie się 30 listopada (niedziela) o godzinie 14 w Sali Kominkowej Centrum Kultury Zamek (I piętro). Podczas spotkania będzie przewidziany czas na wywiady i zadawanie pytań.

---

Akredytacje dziennikarskie można odbierać w biurze prasowym Festiwalu Ale Kino! w Multikinie 51 (ul. Królowej Jadwigi 51, 61-872 Poznań) od 28 listopada. W dniach 28-29 listopada biuro będzie czynne w godzinach 12-18, a od 30 listopada w godzinach 9-20.

Akredytacja medialna upoważnia do odbierania wejściówek na seanse na stoisku festiwalowym wyłącznie na dany dzień. W przypadku wyczerpania się puli wejściówek prosimy o zgłoszenie się do opiekuna sali, który umożliwi wejście w miarę wolnych miejsc.

---

Wszystkich przedstawicieli mediów zapraszamy do wypełnienia formularza akredytacji dziennikarskiej.

Bez noclegu: LINK

Z rezerwacją noclegów: LINK

---

Kontakt:

Małgorzata Bawer

tel. 882 188 001

media@csdpoznan.pl

 

Mateusz Celer

kontakt@alekino.com